Princ a já 2
Neurčeno
Země původu: Spojené státy americké
Natočeno v roce: 2006
Délka: 92 min
Režie: Catherine Cyran
Hrají: Luke Mably, Kam Heskin, Maryam d'Abo, Jonathan Firth, Pavlína Němcová, Miroslav Hrabě
Děj filmu či seriálu
Volné pokračování jedničky se vrací k příběhu mladého dánského krále Edvarda a úspěšné studentky medicíny Paige. Chystá se královská svatba a všechno klape do chvíle, než se v dánském královském paláci objeví zchudlý norský princ se svou dcerou princeznou Kirsten, kteří se začnou snažit pomocí lstí a právní kličky v dánských zákonech postavit k oltáři vedle Edvarda místo Paige právě Kirsten.
Místa natáčení
Film Princ a já 2 je zajímavý hlavně tím, že se natáčel v ČR. Místa natáčení: Zámek Dobříš ve filmu představoval královský palác, lékařskou fakultu si zahrál Hlavův ústav na pražském Albertově, koleje a právnická fakulta se natáčely v Příbrami, královská svatba v kodaňské katedrále se odehrávala v kostele sv. Václava na Smíchově a dýchánek s rozbalováním dárků, kde Paige zápasila se svědivými šaty od Kirsten, se natáčel na zámku Hořovice.
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
dtdspmnl se zaregistroval(a).
-
jxypmtvf se zaregistroval(a).
-
Kocourvbotach schválil fotografii k místu natáčení Konference v hotelu Orlík z epizody 1. Poprava bodyguarda seriálu Devadesátky.
-
Kocourvbotach okomentoval místo natáčení Penzion Kladská z epizody 11. Tichá voda seriálu Rapl.
-
Kocourvbotach schválil místo natáčení Katedrála z filmu Ďábelské spiknutí.
-
Kocourvbotach schválil místo natáčení Rituál z filmu Ďábelské spiknutí.
-
Kocourvbotach schválil místo natáčení Reliéf z filmu Ďábelské spiknutí.
-
Kocourvbotach schválil místo natáčení Kaple z filmu Ďábelské spiknutí.
-
Kocourvbotach schválil místo natáčení Zatáčka pod skálou z filmu Ďábelské spiknutí.
Nejčerstvější informace
marhan
Hodnocení: 32813
Mé filmy a seriály (61)
Moje místa (1458)
Mé nálezy (1047)
Vyfotil jsem (1830)





