Hotel Modrá hvězda
Romantický/Komedie
Země původu: Československo
Natočeno v roce: 1941
Délka: 89 min
Režie: Martin Frič
Hrají: Oldřich Nový, Nataša Gollová, Adina Mandlová, Karel Černý, Theodor Pištěk, Ladislav Pešek, Jan Pivec, Antonín Novotný, Ferenc Futurista, Jára Kohout, Karel Dostal, Čeněk Šlégl, František Filipovský, Vojta Novák, František Roland, Marie Nademlejnská
Děj filmu či seriálu
Vše začíná ve chvíli, kdy do zchátralého hotýlku Modrá hvězda přijíždí jeho nová mladá majitelka Zuzanka. Odhodlaná postavit upadající dědictví na nohy, začne prohánět tři mládence, včetně hudebního skladatele Jirky, který si má, navlečen do číšnického fraku, takto odpracovat u nové majitelky svůj dluh. Stejně jako jeho dva kamarádi, podlehne Jirka kouzlu své nové šéfové a s notným sebevědomím doufá, že je tím, kdo má největší naději stát se jejím vyvoleným. V té chvíli ovšem přichází host, který hodlá dostát rodinné tradici a uspořádat v hotelu Modrá hvězda zásnubní hostinu, a to bez ohledu na jeho stav. To se ovšem pranic nelíbí jeho svéhlavé snoubence. Naštěstí je tu sympatická Zuzanka, která okouzlí neobvyklého hosta natolik, že ten rázně zruší své zasnoubení s bohatou dívčinou a dá přednost manželství s roztomilou hoteliérkou. (Oficiální text distributora)
Místa natáčení:
Filmy pro pamětníky se z velké části natáčely především v ateliérech. Ve filmu Hotel Modrá hvězda tomu není jinak, je zde jediný exteriér, který můžete navštívit. Skutečný nóbl hotel Modrá hvězda v druhém okrese najdete na ulici Charvátova v Praze - Novém městě.
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
trempík schválil místo natáčení Cestou z policie z filmu Džob.
-
trempík schválil místo natáčení Na houpačce z filmu Džob.
-
trempík schválil místo natáčení Na parkovišti z filmu Džob.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Na lavičce z epizody 3. Kocovina seriálu Zločin na dobré cestě.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Autoservis z epizody 2. Paranoia seriálu Zločin na dobré cestě.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení V ulici z epizody 4. Bezdomovec seriálu Zločin na dobré cestě.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení José na nábřeží z filmu Přijde letos Ježíšek?.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Music Bar z epizody 4. Bezdomovec seriálu Zločin na dobré cestě.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení tunel z epizody Poslední princezna seriálu Strážce duší.





