Bourák
Komedie
Země původu: Česko
Natočeno v roce: 2020
Délka: 111 min
Režie: Ondřej Trojan
Hrají: Ivan Trojan, Kristýna Boková, Veronika Marková, Jiří Macháček, Kateřina Winterová, Jiří Šimek, Petra Nesvačilová, Alena Pajtinková, Milan Ondrík, Kryštof Hádek, Jaromír Dulava, Ady Hajdu, Petra Polnišová, Aleš Najbrt, Matěj Ruppert, Tereza Černochová, Žofie Dařbujánová, Tonya Graves, Jaroslav Róna, Kryštof Mende, František Sládek, Barbora Trojanová, Kazi Kopecká, Martina Eliášová, Tomáš Hrustinec, Václav Jára, Ondřej Trojan
Video
Děj filmu či seriálu
Komedie Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce.
Příběh se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky. V jednom z těch nonstopů s automaty pro zoufalce pracuje i Kamila (Veronika Marková), osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka (Kristýna Boková) a otec (Ivan Trojan), který kšeftuje s vraky aut a říká si Bourák. Zastydlý puberťák s otřískaným růžovým Cadillacem, který chodí trsat rock and roll s holkou, co vypadá jako ze starého amerického katalogu na podprdy. A navíc jí za matkou pálí šéf, gangster místního formátu, kterému evidentně přeskočilo. Tak Kamile dojde, že musí zasáhnout a donutit mámu konečně šlápnout tátovi na ty jeho špičatý perka! Nebo všechno poletí do luftu. Komedie o tom, co všechno může způsobit jedna letní bouřka, jedna městská vyhláška, sada golfových holí, rock and roll a jedna hodně naštvaná dcera! Možná, že se zasmějete a jestli na to máte žaludek, třeba si i zatancujete. (T.H.A. - Total Helpart)
| 23.2.2021 | jirka101010 nalezl lokaci místa natáčení Příjezd do Šlukdorfu z filmu Bourák. |
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
Herci a režiséři
-
sasorts nalezl lokaci místa natáčení Návrat ze Slovenska 1 z filmu Manžel na hodinu.
-
sasorts nalezl lokaci místa natáčení Cesta na Slovensko z filmu Manžel na hodinu.
-
Cholerikkadan okomentoval film Stopy zločinu: Recept na rozloučenou.
-
Film Stopy zločinu: Recept na rozloučenou byl okomentován.
-
JirkaRybka okomentoval místo natáčení Pod mostem z filmu Džob.
-
JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Cestou z policie z filmu Džob.
-
JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Na parkovišti z filmu Džob.
-
JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Na houpačce z filmu Džob.
-
PC schválil místo natáčení Penzion - Německo z epizody Hranice seriálu Hotel Herbich.
Nejčerstvější informace
Redakce
Hodnocení: 61723
Mé filmy a seriály (90)
Moje místa (583)
Mé nálezy (6460)
Vyfotil jsem (204)





