Informace o herci či režisérovi
Ladislav Mrnka
Čas záběru od začátku filmu: 01:04:22
Popis děje na záběru:
Miky Rousek, Bohouš Adámek a Čenda Bujnoch se díky lexikonu mění z biskupů ve stěhováky a Fiat v trambus.
Herci na záběru: Robert Vrchota, Karel Pavlík, Ladislav Mrnka
Autor záběru: DrKluge
Místo objevil: DrKluge
Autoři fotografií: DrKluge, Cholerikkadan
Adresa místa: silnice II/201 Roztoky - Višňová
Země: Česko
GPS souřadnice: 50.01922, 13.854025
Popis skutečného místa:
Místo určil kolega dans bezpochyby dobře. Silnice se změnila, ubyli patníky, zbytky jsou dolů pod zatáčkou. Doložit to celé je možné odsledováním trambusu, kamera ho sleduje a v pozadí se rychle ukáže kopcovitý horizont. V tuto dobu, když jsou stromy bez listí, je ho pěkně v reálu vidět. Jinak je to ve filmu hodně indiferentní... Dnes to jde doložit snad jedině tým pozadím.
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
PC schválil místo natáčení Jandákova vrata z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC schválil místo natáčení Vypadněte z mého pozemku! z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC schválil místo natáčení Jandákova vrata z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC schválil místo natáčení Ve stodole z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC schválil fotografii k místu natáčení Vypadněte z mého pozemku! z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC schválil fotografii k místu natáčení Jandákova vrata z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC schválil fotografii k místu natáčení Ve stodole z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vypadněte z mého pozemku! z epizody 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
PC vložil místo natáčení Vypadněte z mého pozemku! k epizodě 19. Návrat seriálu Četnické humoresky (II. série).
Nejčerstvější informace
caukys
Hodnocení: 82896
Mé filmy a seriály (262)
Moje místa (6656)
Mé nálezy (3042)
Vyfotil jsem (2743)

