Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Geocaching a série Filmová místa

by Kocourvbotách a Mikas4444

Geocaching.com

Česká republika se může chlubit doslova stovkami překrásných míst: hrady, zámky, přírodní úkazy, romantická údolí a zákoutí, vyhlídky. Mnozí z nás, a musím podotknout že právem, považují Geocaching za nejlepšího průvodce na neznámém místě. Právě kešky nás upozorní: tady je něco zajímavého, přijď se podívat.

Atraktivní lokality se často stávají cílem filmařů, kteří zde natáčí pohádky, rodinné komedie či seriály. Snad každému utkvěl v paměti Dalešický pivovar z Postřižin, zámek Červená Lhota ze Zlatovlásky nebo Staré bělidlo z Babičky. Tato i další zajímavá místa mají již dnes své kešky, jejich návštěvníci však často netuší, že se právě zde odehrávaly scény známé z filmových pláten nebo televizorů. Proč jim o této skutečnosti neříci? Vedle odlovu si mohou zavzpomínat na dané filmy a srovnávat, jak místo vypadá dnes a jak vypadalo v době natáčení.

Jak mohu přihlásit svou kešku?

V současné době se sami snažíme vyhledávat kešky, které by do série Filmových míst mohly být zařazeny a jejich autory kontaktujeme. Zároveň poskytneme informace o tom, které filmy či seriály se v daném místě natáčely. Pokud máte zájem o zařazení vlastní kešky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi doplníme informace o filmech a další podrobnosti.

Podmínky k zařazení do série Filmová místa:

Cache se musí nacházet nebo tématicky souviset s místem, kde se natáčely české nebo i zahraniční filmy. Majitel kešky by měl do listingu i logbooku vypsat názvy filmů, případně i další související informace (ve kterém záběru se dané místo nachází, přidat do listingu obrázek z filmu... kreativitě se meze nekladou :-) ). Odkaz na podrobnější informace na Filmová místa.cz vyžadován není a zůstává na zvážení autora cache, zda-li jeho zařazení přinese návštěvníkům další užitečné informace. O link by bylo požádáno snad jen při použití filmového obrázku z našeho webu (čemuž se nebráníme).


Tip: Do listingu můžete přidat logo série Filmová místa:

Pro zobrazení vložte do listingu tento kód:

<a rel="nofollow" href="http://www.filmovamista.cz/projekt/geocaching">
<img src="http://www.filmovamista.cz/images/seriefilmovamista.jpg" width="130" height="35" border="0" alt="Série Filmová místa"/>
</a>

A to je vše. Ctíme individualitu vašich kešek, rozhodně nechceme zasahovat do vzhledu krabiček, logbooků a dalších věcí. Filmová místa budou rozšířením informací, které s konkrétní keškou a jejím tématem souvisí. Návštěvníci je jistě ocení.

Seznam kešek v sérii Filmová místa:

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Milsn

Hodnocení: 139021

Mé filmy a seriály (13)

Moje místa (1620)

Mé nálezy (1793)

Vyfotil jsem (12344)

Nejaktivnější uživatelé

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 0.95